ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO Z NHE VISION!

Produkty NHE VISION

Zaawansowane technologie to podstawa profesjonalnych instalacji. Funkcje rozpoznawania i korekcji obrazu pozwalają na archiwizację zaplanowanych, pozbawionych wad, odszumionych i dokładnych nagrań w każdym momencie. Nowoczesne systemy zarządzania pozwolą na stworzenie idealnej sieci monitoringu, pozwalające na komfortową prace i z uwagą na bezpieczeństwo instalacji. Nowoczesne produkty marki NHE zagwarantują nagrania najwyższej jakości, nawet w 4k.

Poznaj katalog produktów przygotowany dla twojej wygody.

Innowacyjne rozwiązania

Dzięki wysokiej jakości sprzętowi, możesz połączyć się zdalnie z dowolnego miejsca i sprawdzić czy Twoim mieniem nie interesują się niepożądane osoby.

Kontrola nad każdym miejscem

Nasz wykwalifikowany zespół potrafi zabezpieczyć dowolny obszar, nawet w godzinach nocnych. Nie przejmuj się więc tym, że obraz nie będzie widoczny w ciemności.

Silne argumenty

W przypadku zniknięcia wartościowych rzeczy, uszkodzenia mienia lub uszczerbku na zdrowiu, zyskasz solidny materiał dowodowy.

MONTAŻ KAMER NHE VISION

Wieloletnie doświadczenie w branży, wykwalifikowani pracownicy oraz bogate zaplecze techniczne pozwala nam wykonywać instalacje na najwyższym poziomie. Montaż kamer wykonujemy z najwyższą precyzją i starannością. Stawiamy na skuteczność i bezawaryjność!

Projekty instalacji kamer i całego systemu nadzoru wizyjnego są przygotowywane indywidualnie dla każdego klienta.
Określamy potrzeby, przeznaczenie systemu, warunki w jakich będzie pracował, dostosowujemy się do wyznaczonego budżetu. Taka elastyczność pozwala nam na bycie bezkonkurencyjnymi na rynku branży telewizji przemysłowej.

MONITORING DOMU

MONITORING GARAŻU

MONITORING RESTAURACJI

MONITORING BIURA

Bezpłatna
wycena

Umów się na spotkanie, przygotujemy bezpłatną wycenę instalcji

Indywidualny
projekt

Przygotujemy projekt skrojony na miarę Twoich potrzeb

Doświadczenie
i zaufanie

Wieloletnie doświadczenie zbudowało nam pozycję i zaufanie na rynku

Gwarancja
usługi

Dajemy gwarancję na wykonaną usługę i zainstalowane urządzenia

Idealna widoczność w ciemności dzięki oświetleniu IR

Telewizja przemysłowa

W obecnych czasach monitoring stanowi nieodłączny element naszego życia. Dzięki niemu można kontrolować obiekty użyteczności publicznej i instytucje prywatne. Coraz częściej stosowany jest także do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w domach i mieszkaniach. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów proponujemy różnorodne kamery do monitoringu. Telewizja przemysłowa, czyli system przekazywania obrazu w zamkniętej przestrzeni pozwala na nadzór określonych pomieszczeń. Jest stosowana w obiektach usługowo-handlowych, ale też w prywatnych przedsiębiorstwach i firmach. Telewizja przemysłowa to środek przeznaczony do obserwacji, rejestrowania i sygnalizowania zdarzeń, świadczących o niebezpieczeństwie i zagrożeniu. Znajdziecie tu Państwo kamery do minitoringu takie jak CVI Full HD, Turbo HD HQ-VISION, rejestratory HD-CVI, rejestratory Turbo HD HQ-VISION, kamery CCTV i wiele innych. Wysoko wyspecjalizowane urządzenia zwiększą bezpieczeństwo Państwa otoczenia i chronionej przestrzeni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
.

Przykładowe zestawy:

Zestaw I

ZŁ netto 1990

Zestaw zawiera:

Rejsterator HD

4 Kamery HD

Montaż

Zestaw II

ZŁ netto 3490

Zestaw zawiera:

Rejsterator HD

8 Kamer HD

Montaż

Zestaw III

ZŁ netto 6690

Zestaw zawiera:

Rejsterator HD

16 Kamer HD

Montaż

Zestaw IV

ZŁ netto 14 990

Zestaw zawiera:

Rejsterator HD

32 Kamery HD

Montaż

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą dla domu, biura. obiektów wielkopowierzchniowych, sklepów czy hal magazynowych skontaktuj się z nami już teraz!