Instalacje Klimatyzacyjne

W profesjonalny sposób świadczymy usługi w zakresie:

  • Doboru urządzeń klimatyzacyjnych
  • Montażu urządzeń
  • Serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług . Nasi projektanci z przyjemnością spotkają się z Państwem , wysłuchają potrzeb oraz zaprojektują najbardziej optymalny układ , zapewniający bezawaryjne , wydajne i ekonomiczne działanie przez długi czas . Nasi monterzy w profesjonalny sposób zamontują wybrane urządzenia a zespół kwalifikowanych serwisantów  zapewni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny .

Obiekty

wielkopowierzchniowe

Mało kto wyobraża sobie dziś funkcjonowanie biur, obiektów handlowych, produkcyjnych czy innych budynków użyteczności publicznej bez wydajnej klimatyzacji, która latem zapewnia komfort nawet podczas wysokich upałów. Dbanie o optymalną temperaturę jest dziś pewnym standardem. Firma NHE świadczy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży nowoczesnych systemów klimatyzacji i rekuperacji, ich montażu w budynkach nowo budowanych lub już istniejących, oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Rekuperacja

W firmie NHE oferujemy nowoczesne systemy wentylacji z rekuperacją. To rozwiązanie pozwala na skuteczną oszczędność energii grzewczej i stabilizację temperatury w poszczególnych pomieszczeniach domu. Przez wymiennik ciepła przepływa powietrze usuwane z domu, które oddaje energię. Powietrze świeże, zanim dostanie się do wnętrza domu, jest ogrzewane ciepłem powietrza usuwanego. Obydwa strumienie nie mieszają się ze sobą. System zapewnia odpowiednie eliminowanie z pomieszczeń zanieczyszczeń, kurzu i przykrych zapachów. W ekologiczny sposób wykorzystuje energię i pozwala zmniejszyć wydatki na ogrzewanie nawet o kilkadziesiąt procent.